Just Film tuleb tARTuFFile!

10.08.10

Laste– ja noortefilmide festival Just Film tähistab sel aastal oma 10. sünnipäeva ja sel puhul oleme võtnud oma eesmärgiks tutvustada Just Filmi üle kogu Eestimaa.

Tänavune tARTuFF pakub kõigile lastele ja noortele head võimalust Just Filmi tegemistega tutvumiseks.
Meie tARTUFFi programmis on alates kolmapäevast palju põnevat. Kolmapäeval algusega kell 13:00 saab Pauligi kohvitelgis ise filmitegemist proovida ning avastada, kuidas selle pealtnäha keerulise asjaga väga lihtsalt sinasõprust teha saab. Paljudel on taskus  kaameraga mobiiltelefon – ka sellega on võimalik teha väga hea ja lahe filmike!

Väga eriline päev tARTuFFil on noorte jaoks neljapäev, mil tähistame üheskoos rahvusvahelist noortepäeva. Sel puhul saab alates kella 13:00 Pauligi kohvitelgis teha animatsiooni ning õhtul kell 22:00 ootame kõiki Raekoja platsile vaatama filmi “Haridus”, mis räägib sellest, kuidas vahel lihtsalt tekib tunne, et enam ei viitsi koolis käia, sest väljaspool koolimaja igavaid seinu tundub elu palju ilusam ja võimalusi palju rohkem. Tule ja vaata, on see tõepoolest nii.

Reedel ja laupäeval korraldame Paulgi kohvitelgis savivoolimise töötuba, mis on väga tore tegevus ka pere pisematele. Õpetame, kuidas ise lihtsate vahenditega meisterdada ilusaid asju. Savivoolimise töötuba algab samuti kell 13:00.

Filmitegemine on eriliselt vahva ja mõnus ettevõtmine, eriti kui seda teha koos heade sõpradega. Niisiis, ajage sõbrad kokku ja kohtume tARTuFFil!

Mikk Granström
Just Filmi juht

Leave a Reply