Aita kaasa Heale Algusele!

12.08.10

Lapsed sünnivad peresse armastusest. Vanemate armastuse ja tarkusega ümbritsetult nad kasvavad. Kogetud armastust ja tarkust jagavad lapsed täiskasvanuna oma lastele ja lähedastele. Laps ei saa valida peret, kuhu ta sünnib. Kuid iga laps vajab armastust, hoolimist ning turvalist, mängurõõmu ning avastamislusti täis kasvukeskkonda, aga ka ilusaid elamusi ja oskust teha õigeid valikuid oma elus. Igal lapsel on õigus HEALE ALGUSELE oma elus!

Pole saladus, et on lapsi, kes oma peres on sellest heast ja vajalikust ilma või kelle jaoks on olemas ainult osake iseenesestmõistetavatest asjadest ja hüvedest.

Hea Alguse pereprogrammis on ligi 15 tegevusaasta jooksul osalenud üle 300 Tartu riskipere. Pereprogramm aitab kaasa, et meie perede lastele luua võrdsed võimalused kasvu- ja mängurõõmudeks ning et lapsevanemad oma rollli koos vajalike teadmiste ja oskustega paremini suudavad täita. Tartu linna partnerina viime läbi iganädalasi perekülastusi. Hea Alguse pereprogrammis toimuvad peredele koolitused ning ühisüritused, mis toetavad teadmiste ja positiivse kogemuse jagamist: lastevanemate ring, beebikool, perede spordipäevad, loodusmatkad jm. Nende korraldamiseks on igasugune abi ja toetus väga oodatud/ selleks on vaja vaid korra näha meie perede laste säravaid silmi ja mängulusti!

Meile oli väga meeldiv üllatus, kui juba legendaarse Tartu armastusfilmide festivali tARTuFF korraldustiim leidis, et seekordne pereväärtusi ja peremudeleid lahkav tARTuFF soovib toetada annetuste kogumisega Hea Alguse pereprogrammi. Kuna teatrisse või kinno meie perede lapsed sageli ei saa, siis plaanime saadud annetuste toel korraldada ilusa ja arendava perepäeva vastavatud Teatri Kodus, kus mänguasjade, meisterdamise ja teatritegemisega avaneb meie peredele uus ja ilus maailm!!!

Oleme rõõmsad ja tänulikud iga annetuse eest Hea Alguse pereprogrammi ettevõtmiste toetuseks!
Usume, et koos suudame aidata kaasa meie pereprogrammi laste HEALE ALGUSELE.

Leelo Muru

Leave a Reply